SATMEP Modelinin Farkı Nedir?

Çok ayrıntılı bir analiz sürecinden geçerek size özel olan KPI ‘larınızı keşfedip raporladıktan sonra uzman danışman ekibimizle hedef odaklı ve kalıcı çözüme giden kurguları ele alıyoruz. Nihai çıkan ana konu hatlarını belirleyerek uygulamalı olarak multi disipliner araçlarla sınıf içi ve uzaktan derslerimizle kalıcı olarak hafızaya etki eden bir eğitim sistemiyle karşınızdayız.

Dijital anlamda gelecek nesillerin eğitim sistemi olarak kabul edilen L(earning) M(anagement) S(ystem) kullanmaktayız. Katılımcıları video, animasyon, html, pdf, anket ve soru / cevap gibi içerik sunum araçları ve imtihan ve sorgulama tekniğiyle en üst seviyede bir eğitim sürecinden geçiriyoruz.

Eğitim sürecinde sonra gizli müşteri, izleme testleriyle, hatırlatma sorularıyla ve verimlilik raporlarıyla KPI´lardaki değişiklikler ölçülerek tekrar rapor ediyoruz.

Analiz Süreci

Konusunda uzman danışmanlarımız ile saha analizi yapıyoruz.

Kurgu

Her kurumun, her kültürün tarzının farklı olduğu gerçeğini benimseyerek her vakaya göre terzi usulü çalışıyoruz.

Uygulama

Ortaya çıkan iş planı çerçevesinde uygulamaya başlıyoruz. Yapılan gözlem ve kontroller ile gerek görülmesi halinde planlama-analiz sürecindeki eksiklerimizi gideriyoruz.

Ölçme – İzleme

Saha analizleri, izleme testleri, online ve offline eğitim anlarında ve sonrasında ortaya çıkan veriler ile hazırlanan raporları birbiriyle bağlantılı bir şekilde işleyerek son raporu oluşturuyoruz.